Nabór kandydatów 2022

Drodzy Rodzice

Po raz kolejny zapraszamy Was i Wasze dzieci do Szkoły Muzycznej za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Państwa dziecko może – przy naszej pomocy –  rozwijać swoje zdolności muzyczne. Uczymy grać na wielu instrumentach, prowadzimy zespoły instrumentalne, orkiestrę i chór. Kształcimy słuch i pogłębiamy wiedzę ogólnomuzyczną. Większość zajęć – to zajęcia indywidualne. W czasie zajęć grupowych liczba dzieci nie przekracza 16 osób.

Zapraszamy do nauki w dwóch działach PSM I st. :

W cyklu 6-letnim  – dla kandydatów w wieku 7 – 10 lat

W cyklu 4-letnim – dla kandydatów w wieku 8 – 16 lat

W MSMR – kurs 3-letni:

Dział przedszkolny  – dla kandydatów w wieku 4 – 6 lat

Dział dziecięcy, młodzieżowy i dla dorosłych – bez ograniczeń wieku

Kwestionariusz (do pobrania na stronie internetowej – zakładka REKRUTACJA) prosimy wypełnić przed przyjściem na przesłuchanie. Indywidualne terminy przesłuchań będą ustalane za pośrednictwem sekretariatu

Tel. 34 358 36 03

Do zobaczenia w szkole muzycznej 🙂

Czekamy na Was z niecierpliwością i życzymy powodzenia