Polskie piosenki - koncert charytatywny

Szanowni Państwo,
trzymając się dewizy, że "każda okazja do niesienia pomocy jest BEZCENNA" - mamy przyjemność zaprosić do udziału w organizowanym na rzecz Opolskiego Hospicjum "Betania" KONCERCIE CHARYTATYWNYM.

Wystąpi młodzieżowy WIND BAND, który w ciągu 16 lat swej bogatej działalności miał zaszczyt koncertować z całą plejadą polskich artystów, m.in. z Alicją Majewską, Ewą Bem, Zbigniewem Wodeckim, Mietkiem Szcześniakiem, Majką Jeżowską, Anną Jurksztowicz, Skaldami, Grupą VOX i in.

25 marca (Niedziela Palmowa, godz. 18:00), w "Mekce Polskiej Piosenki" zabrzmią najpiękniejsze perełki z repertuaru wspomnianych artystów (i kilka niespodzianek...)

wstęp wolny
podczas koncertu odbędzie się zbiórka na wsparcie Opolskiego Hospicjum "Betania"
GORĄCO ZAPRASZAMY !!!