Plan zajęć PSM

Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć dostępnym w zakładce:

Szkoła Muzyczna/Plan zajęć

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie  Roku  Szkolnego dla uczniów

Państwowej Szkoły Muzycznej I st.

03 września 2018 godz. 15:00

Aula Szkoły

Rozpoczęcie  Roku  Szkolnego dla uczniów

Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej

03 września 2018 godz. 16:00

Aula Szkoły

Nabór uzupełniający MSMR

dobra wiadomość dla wszystkich chcących rozpocząć swoją przygodę z muzyką:
kandydatów do nauki gry na instrumencie (fortepian, akordeon, skrzypce, gitara klasyczna / elektryczna / akustyczna / basowa, perkusja, flet, trąbka, puzon, klarnet, saksofon) lub nauki śpiewu zapraszamy serdecznie na przesłuchania uzupełniające, które odbędą się:
4 września (wtorek)
godz. 16:00 - 18:00

wszelkich informacji udzieli sekretariat: 343583603,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wind Band na 40-leciu partnerskiej Szkoły Muzycznej HSK

Koncert Wind Bandu z okazji 40-lecia partnerskiej Szkoły Muzycznej HSK

(fot. Laura Gręda)

Koncerty dyplomowe MSMR 2018

(fot. Tymek Jagieła)

Primus Inter Pares 2018

Primus Inter Pares jako koncert wieńczący dokonania konkursowe poszczególnych uczniów wpisał się w życie szkoły na dobre. W tym roku w trakcie jego trwania odbyła się jeszcze jedna znacząca uroczystość, a mianowicie rozdanie dyplomów laureatom I Szkolnego Przeglądu Solistów i Zespołów. Dzień 14 czerwca 2018r. stał się okazją do prawdziwego rozkoszowania się miłymi chwilami, lecz przede wszystkim do wysłuchania brzmienia wielorakich barw w wykonaniu ośmiorga adeptów, a wśród nich znaleźli się: Joanna Filak, Zuzanna Niesłony, Julianna Jendrzej, Dawid Stellmach, Julia Hober, Weronika Podzielny, Paweł Kaczmarczyk i Paulina Rudnik. Zwieńczeniem koncertu poprowadzonego i przygotowanego przez Katarzynę Cichońską był wesoły, młodzieńczy i żywiołowy występ Chóru PSM I stopnia pod kierunkiem Justyny Kunickiej.